• مشتری :
  • برچسب ها:
  • دسته بندی :
  • آدرس پروژه :
  • تاریخ :
    16 مرداد 1400

هر آنچه از شرایط و هزینه های زندگی در دانمارک باید بدانید در مقاله آمده است.

در این مقاله سعی بر آن بوده تا همه مسائل مرتبط با دانمارک به شکل اختصار بیان شود.

کشور دانمارک یکی از کشورهای بسیار زیبا و جالب قاره اروپا می باشد، هزینه زندگی در دانمارک نسبت به سایر کشور های اروپایی بسیار بیشتر می باشد و شما با مهاجرت به این کشور و با داشتن یک شغل مناسب می توانید یک زندگی خوب همراه با رفاهی بالا را برای خود فراهم کنید.

هزینه زندگی در دانمارک متناسب با درآمد قشر متوسط و رو به بالای جامعه دانمارک می باشد و این یکی از نکته های بسیار جالب این کشور می باشد.

سنگ بناي مدل جامعه مترقي دانمارك بر اين اساس پايه گذاري شده كه هر فرد تا حد توانايي معاش خود و خانواده اش را تأمين كند وعلاوه بر آن از طريق سيستم مالياتي به جامعه كمك نماييد.

از جمله: اهداف پرداخت ماليات، نگه داشتن سطح خدمات به صورتي است كه شرايط زندگي مساعدي براي همه ي شهروندان، بدون توجه به ميزان پول آنها فراهم باشد.

مثلاً براي سيستم بهداشت، تحصيل وتحقيقات، ساختن راهها و خطوط راه آهن، نيروي دفاع، اقدامات براي محيط زيست بهتر و همچنين كمكهاي مالي اجتماعي مانند: حقوق بازنشستگي عمومي، كمك نقدي و كمكهاي ويژه به افرادي كه با عناوين مختلف اداره زندگي برايشان دشوار است، صرف مي شود.

برای صحبت در مورد هزینه زندگی در دانمارک بهتر است اول با این کشور اروپایی بیشتر آشنا شویم.

کشور دانمارک در قسمت های شمالی قاره اروپا می باشد که پایتخت آن شهر کپنهاگ می باشد.

دانمارک از کشور های اصلی بود که ناتو و سازمان ملل را به وجود آورد.

زبان رسمی مردم این کشور دانمارکی می باشد.

این کشور جمعیتی معادل با ۶ میلیون را داراست. واحد پول این کشور که در طی صحبت درباره هزینه زندگی در دانمارک بارها با آن برخورد خواهیم کرد کرون می باشد.

کشور دانمارک یکی از کشورهای تاریخی قاره اروپا می باشد و جاذبه های گردشگری بسیار زیادی دارد که سالانه مسافران زیادی از سراسر دنیا با تور دانمارک و تور اروپا به این کشور سفر می کنند ولی هزینه زندگی در دانمارک بالا می باشد و جذب مسافر به همین دلیل کمی کمتر می شود.

دانمارک یکی از کشورهای مهاجرپذیر در قاره اروپا می باشد با این که هزینه زندگی در دانمارک بسیار بالا می باشد ولی سالانه مهاجران بسیار زیادی به این کشور سفر می کنند.

مردم کشور دانمارک برای رفت و آمد های معمولی به جاهای نزدیک و یا حتی گاهی نقاط دور شهر از دوچرخه استفاده می کنند تا بتوانند هزینه زندگی را برای خود کاهش دهند.

اگر شما نیز می توانید چنین عادت هایی را در خود ایجاد کنید و برای هر رفت و آمد و هر مسیری از تاکسی استفاده نکنید می توانید زندگی خیلی عادی در این کشور داشته باشید در غیر این صورت نمی توانید در این کشور زندگی کنید مگر این که در آمد شما بسیار بالا باشد تا بتوانید هزینه زندگی را تامین کنید.

استاندارد های زندگی  کشور دانمارک بسیار بالا تر از استاندارد جهانی می باشد بنابراین هزینه استفاده از این استانداردها نیز بسیار بالا می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اخذ اقامت کشور دانمارک با مشاوران امور مهاجرتی دفتر حقوقی و مهاجرتی آرپ تماس حاصل نمایید.